Наши новости

Конструктивный компромисс

Конструктивный компромисс

1 червня 2017 року в музеї книги і друкарства України відкривається  художня виставка в рамках презентація арт-проекту «К-квадрат: конструктивний компроміс».

Арт-проект підготовлений  Українською Асоціацію Жіночих Досліджень в Мистецтві, яка була створена в січні 2017 року за ініціативою Ірини Акімової кількома українськими творчими жінками.  Керівник проекту, Ірина Акімова зазначає: « Нас об’єднало бажання спрямувати творчий пошук та енергетику інструментів жіночого мистецтва на зняття напруги в суспільному житті, відновлення людських цінностей та духовності. Ми вітаємо зростаючий естетичний, соціальний та політичний вплив жінок на суспільне життя та мистецтво як один із шляхів для відновлення суспільної гармонії».

Арт- проект представляє результати творчих пошуків чотирьох українських майстринь: філософські роботи з тонкою колористикою  Ірини Акімової, сенсово і знаково насичені колажі Лариси Кадочникової, ніжні урбаністичні пейзажі Світлани Леонтьєвої, та лірічні і чуттєві жіночі портрети Наталі Фурсіної.

Арт-проект  «К - квадрат: конструктивний компроміс» декларує прагнення до гармонії та стабільності через діалог та цивілізоване владнання усіх конфліктних зіткнень - соціальних, політичних, етичних, психологічних тощо. Складне мистецтво пошуку розумного компромісу має жіноче начало, що пов’язано із роллю жінки як берегині вогнища і продовжувачки роду. Виставка про те, що жінка в сучасному світі не просто рівна серед рівних. Вона має особливий талант – гармонізувати цей світ, допомагати долати різні конфлікти, примирювати і обдаровувати теплотою усіх.

На презентації арт-проекту Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві передасть в фонд Музею книги і друкарства України  «Богогласник» 1850 року видання – унікальну пам’ятку української літератури, знамениту антологію духовних віршів ХVІІ-ХVІІІ століть.

Дата

15 августа 2018

Категории

2017

г. Киев, ул. Волошская, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены