Наши новости

Выставка

Выставка "Друга виставка фестивалю сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest"

Друга виставка фестивалю українського сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2018, створеного у співпраці Української Асоціації жіночих досліджень у мистецтві (UAFRA) та Інституту проблем сучасного мистецтва, відкрилась 31 серпня в Культурному Центрі «Галерея XXI» міста Вінниця. 

Розвиток жіночого мистецтва відображає  зростаючу роль жінок у сучасному суспільстві.  Жіноче мистецтво як невід’ємна частина сучасного мистецтва пропонує свої  неповторні погляди та акценти. Жінки-художниці у своїх творах перетинають дисциплінарні кордони та порушують складні питання сучасності. 

Фокус-тема Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2018 – «Мистецтво компромісу» – творчі пошуки, в яких є прагнення до гармонії та стабільності через цивілізоване владнання конфліктних зіткнень – психологічних соціальних, етичних, тощо. Різноманітні конфлікти, що супроводжують нас усюди,  несуть тривогу і невизначеність, хвилюють і лякають. Але в самому існуванні конфліктів фатальної приреченості немає,  якщо розпочато пошук Конструктивного  Компромісу. Мистецтво компромісу не є простим, в ньому неодмінно присутнє жіноче начало, тому що саме жінка, як берегиня і продовжувачка роду, створена природою для пошуку шляхів мирного вирішення конфліктів.

Виставка представляє роботи 24 сучасних художниць з різних регіонів України.

Учасниці проекту: Абрамова Маріанна, Акімова Ірина, Бітаєва Анна, Ворона Ірина, Гончаренко Мар’яна, Громенко Марго, Дворак-Галік Олеся, Іванюк Олена, Корф-Іванюк Наталія, Криволап Анна, Мурашкіна Ніна, Рижих Олена, Руснак Яна, Самохіна Тетяна, Селянко Лідія, Семенюта Ірина, Співаковська Ліка, Студницька Лілія, Тарасенко Валерія, Chavaga Lilya, Чепелик Оксана, Шостак-Орлова Ірина, Шошина Надія (Nadja), Щербіна Поліна.

Організатори. UAFRA, Інститут проблем сучасного мистецтва, , Pinchuk Art Museum, ArtBureau, Tuzov Gallery.

Куратори виставки – Ірина Акімова, Анастасія Гончаренко

 

Дата

01 сентября 2018

Категории

2018

г. Киев, ул. Волошская, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены