Наши новости

Виставка

Виставка "Невигадані нариси"

У Музеї книги і друкарства відкрилась виставка живопису Ірини Акімової.

«Мої нові роботи народилися зі спостережень за буденними історіями нашого життя. Переплітаючись з почуттями і відчуттями, ці історії на одному диханні перевтілювалися в образи. Тому я назвала свою виставку «Невигадані нариси», - каже Ірина Акімова. «Вона продовжує мою філософію емоційного реалізму, в рамках якої за поверхнею об'єкта ховається емоційний пошук внутрішніх зв'язків. Я пропоную глядачеві новий цикл «Квіткове лібрето», який присвячений головній темі мого сьогоднішнього творчого дослідження - Конфлікти і Компроміси. Конфлікти супроводжують нас всюди - в сім'ї, в країні - і несуть страх і невизначеність. Але в них немає фатальної приреченості, якщо розпочато пошук розумного компромісу. Особистісні та соціальні розриви можна зшити, коли є надія, і на стеблах минулого народжуються квіти майбутнього. Мистецтво компромісу не є простим. У ньому є жіночий початок, тому що саме жінка як продовжувачка роду приречена природою на пошук складних шляхів мирного вирішення конфліктів. Своїми роботами я б хотіла надихнути глядачів на копітку роботу по збереженню тендітної гармонії людських відносин в сім'ї та суспільстві».

 «Ірина Акімова- співак настрою. Її світ живопису самобутній, експресивний, потужний і, в той же час, витончений », - каже мистецтвознавець Олексій Роготченко. «Колористично насичені роботи Ірини Акімової містять підтекст, алегорію і запрошення до спільного прочитання зображеного. Вона вкладає в образи філософські мотиви і глибокі переживання. Строкатий килим емоцій нового майстра може стати основою для розвитку абсолютно сучасного, професійного та цікавого авторського мистецтва », - зазначає мистецтвознавець.

Ірина Акімова ¬- відомий політик, економіст, викладач економіки в університеті, керівник дослідницьких центрів. Живописом почала займатися трохи більше двох років тому. Це - вже друга її виставка. У січні 2017 року разом з колегами вона створила і очолила громадську організацію «Українська асоціація гендерних досліджень в мистецтві».

 

Дата

18 мая 2018

Категории

2017

г. Киев, ул. Волошская, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены