Our news

Mass media

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Оригінальний погляд на світ і соціальні проблеми суспільства. Усе це поєднала художниця Ірина Акімова у своїй новій виставці. В ній - і роботи останніх п'яти років, і нові експонати. Все вже побачила Ірина Розова.

Ірина Акімова, художниця:

Храни мою мадонну, Бог,

От всех несчастий и тревог

Спаси от участи такой:

сидеть с протянутой рукой

Вірш "Молитва" - це частина однойменного проєкту, який Ірина Акімова створила п'ять років тому. На картинах - події 2014 року, рани від яких іще не загоїлися. Аж раптом - тема війни знову почала набувати актуальності.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Выставка украинского Арт проекта «RE: CREATION» состоится с 29 октября по 14 ноября 2020 года в галерее «Govedarou gallery» в Салониках. В рамках проекта греческой публике будет представлено творчество более чем 15-ти ярких украинских художников. Организатором проекта выступил Культурный Центр «АртЛайн» под патронатом Посольства Украины в  Греции и Консульства Украины в Салониках.

 

Украинский Арт проект «RE: CREATION» в Салониках

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

"Можна - не можна". У столиці відкрили виставку сучасного мистецтва. Свої роботи представили 10 митців. Їх бачили і наші кореспонденти.

Система координат "можна-не можна" - тема, що об'єднала десятьох митців-сучасників. Серед них художники та художниці. Їхні роботи - про майбутнє суспільства, прогрес та екологію.

"Тема "можно - нельзя", она актуальна вообще, а сейчас - в особенности. Все мы живем в этой системе координат. Одна из главных тем - это взгляд в будущее, это футуристический сценарий. Художников волнует вопрос в будущем, когда сильно развивается технический прогресс, коммуникационная система становится очень сложной, как будет меняться внутренний мир человека", - зазначила Ірина Акімова, художниця.

Українська асоціація жіночих досліджень відкрила у Києві виставку сучасного мистецтва

АРТ-ПРОЕКТ «МОЖНА – НЕ МОЖНА»

Kyiv, st. Voloska, 50/38, of. 144

  • Phone: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Photo of pictures

© UAFRA 2018. Все права защищены