Наші новини

Публікації в ЗМІ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 «Повторюваність пір року – єдина форма вічності, що існує в природі», – писав американський філософ Джордж Сантаяна. Зміна пір року, як хронометр, відраховує швидкоплинний час і запрошує насолоджуватися кожною миттю буття. Нескінченну різноманітність фарб і сюжетів дає нам природа: від блакитних зледенілих зимових гілок, ніжно рожевих і фіолетових весняних квітів до соковитої річної зелені з яскраво-жовтими плямами. Той, хто зумів зібрати шматочки цієї чарівної мозаїки в свою власну картину, знаходить життєву впевненість, мудрість і гармонію...

Персональна виставка Ірини Акімової «ПОРИ РОКУ»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Выставка украинского Арт проекта «RE: CREATION» состоится с 29 октября по 14 ноября 2020 года в галерее «Govedarou gallery» в Салониках. В рамках проекта греческой публике будет представлено творчество более чем 15-ти ярких украинских художников. Организатором проекта выступил Культурный Центр «АртЛайн» под патронатом Посольства Украины в  Греции и Консульства Украины в Салониках.

 

Украинский Арт проект «RE: CREATION» в Салониках

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

"Можна - не можна". У столиці відкрили виставку сучасного мистецтва. Свої роботи представили 10 митців. Їх бачили і наші кореспонденти.

Система координат "можна-не можна" - тема, що об'єднала десятьох митців-сучасників. Серед них художники та художниці. Їхні роботи - про майбутнє суспільства, прогрес та екологію.

"Тема "можно - нельзя", она актуальна вообще, а сейчас - в особенности. Все мы живем в этой системе координат. Одна из главных тем - это взгляд в будущее, это футуристический сценарий. Художников волнует вопрос в будущем, когда сильно развивается технический прогресс, коммуникационная система становится очень сложной, как будет меняться внутренний мир человека", - зазначила Ірина Акімова, художниця.

Українська асоціація жіночих досліджень відкрила у Києві виставку сучасного мистецтва

АРТ-ПРОЕКТ «МОЖНА – НЕ МОЖНА»

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены