Наші новини

Публікації в ЗМІ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Оригінальний погляд на світ і соціальні проблеми суспільства. Усе це поєднала художниця Ірина Акімова у своїй новій виставці. В ній - і роботи останніх п'яти років, і нові експонати. Все вже побачила Ірина Розова.

Ірина Акімова, художниця:

Храни мою мадонну, Бог,

От всех несчастий и тревог

Спаси от участи такой:

сидеть с протянутой рукой

Вірш "Молитва" - це частина однойменного проєкту, який Ірина Акімова створила п'ять років тому. На картинах - події 2014 року, рани від яких іще не загоїлися. Аж раптом - тема війни знову почала набувати актуальності.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 «Повторюваність пір року – єдина форма вічності, що існує в природі», – писав американський філософ Джордж Сантаяна. Зміна пір року, як хронометр, відраховує швидкоплинний час і запрошує насолоджуватися кожною миттю буття. Нескінченну різноманітність фарб і сюжетів дає нам природа: від блакитних зледенілих зимових гілок, ніжно рожевих і фіолетових весняних квітів до соковитої річної зелені з яскраво-жовтими плямами. Той, хто зумів зібрати шматочки цієї чарівної мозаїки в свою власну картину, знаходить життєву впевненість, мудрість і гармонію...

Персональна виставка Ірини Акімової «ПОРИ РОКУ»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Выставка украинского Арт проекта «RE: CREATION» состоится с 29 октября по 14 ноября 2020 года в галерее «Govedarou gallery» в Салониках. В рамках проекта греческой публике будет представлено творчество более чем 15-ти ярких украинских художников. Организатором проекта выступил Культурный Центр «АртЛайн» под патронатом Посольства Украины в  Греции и Консульства Украины в Салониках.

 

Украинский Арт проект «RE: CREATION» в Салониках

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены