Our news

News

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Онлайн-галерея та аукціонний дім TimaxArt в партнерстві з громадською організацією “Українська Асоціація жіночих досліджень в мистецтві” (UAFRA) оголошує віртуальний арт-конкурс в рамках підтримки художників в часи пандемії.

Тема
Пандемія короновіруса вплинула на соціальні комунікації в суспільстві. Карантинні заходи і локдауни обмежили соціальні зв'язки між людьми. Постраждала сфера культури: часто закривалися музеї і виставки, театри і кінотеатри. Між глядачами і авторами виростали штучні комунікаційні бар'єри.

Однак взаємне тяжіння між людьми в родинах, в колі друзів і за його межами не слабшає, а знаходить нові шляхи розвитку і інструменти реалізації. Бар'єри стимулюють / притягують інновативне мислення і пошук нових форм. Творчість, як магніт, об'єднує навколо себе творців і глядачів, інноваторів та споживачів. Сила людського тяжіння – запорука подолання будь-яких криз.

Запрошуємо авторів висловитися на тему ТЯЖІННЯ

Мета конкурсу

Даний проект покликаний представити молодих художників та підтримати професіоналів в часи діждіталізації та переформатування реального мистецтва у віртуальне, надавши їм можливість промотувати (представити) свої роботи на сучасній арт-сцені.

Конкурс відкритий для всіх художників без вікових та географічних обмежень або обмежень щодо технік та стилів. Роботи повинні відповідати темі конкурсу.

Організатори конкурсу

TimaxArt - це онлайн-галерея та аукціонний дім, заснований у 2017 році. Основними напрямками діяльності є сучасне українське та європейське мистецтво. Художня міжнародна онлайн платформа представляє митців з більш, аніж з 50 країн світу, різних напрямків та стилів. Спеціалізацією галереї є організація та проведення онлайн-аукціонів, онлайн та офлайн виставок, діджиталізація сучасного українського мистецтва, а також промо художників через міжародне партнерство з Artprice.com; Artnet.com.

Громадська організація Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві (Ukrainian Association forFeminine Research in Arts) промотує побудову суспільства рівних можливостей через підтримку жіночого мистецтва, національного і міжнародного арт-активізму. За три роки UAFRA разом з партнерами провела біля 20 виставок сучасного мистецва в Україні та за кордоном.

Час проведення виставки

10-28 лютого 2021 року

Дедлайн для аплікацій щодо участі

25 січня 2021, 12.00

Оголошення учасників виставки

30 січня 2021 року

Відібрані для участі в онлайн-виставці автори отримають можливість:

Представити свої роботи на онлайн-виставці,
Отримати дигітальний сертіфікат учасника виставки,
Презентації відібраних робітна міжнародних онлайн-платформах та аукціонах:
Invaluable.com
Liveauctioneers.com
Artprice.com
Artnet.com
Увійти у дігітальний каталог виставки, що буде промотований на сайтах TimaxArt та UAFRA , а також в соціальних мережах
Бути введеними в базу даних Artprice.com
Отримати безкоштовне розміщення STORE художника на сайті TimaxArt
Промо-кампанію художника через TimaxArt- базу даних колекціонерів та арт-дилерів.
Пріоритетне право участі у виставках та он-лайн/оф-лайн арт-проектах TimaxArt та UAFRA
Автори, що прислали аплікації, отримають можливість:

Розглядатися для участі у майбутніх виставках та арт-проектах TimaxArt та UAFRA

Апплікаційний внесок - 30 EUR or 1000 грн. (до 5 робіт)

Як подати аплікацію:

Надішліть на адресу електронної пошти This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Свою коротку біографію (до 300 слів)

Короткий опис робіт, який пов’язує їх з темою виставки

Список робіт, що подаються на конкурс, з обов’язковою інформацію (назва, рік створення, техніка, матеріал, розміри, ціна)

Фото робіт (в назві - прізвище автора_назва роботи)

Детальніше за посиланням: Онлайн-виставка “ТЯЖІННЯ”

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Музичний живопис. У столиці відкрилася виставка арт-проєктів Ірини Акімової. Це - класична музика, перекладена мовою сучасного живопису.

Ідея відтворити класичну музику в арт-проєктах у художниці Ірини Акімової виникла торік.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Навіть у період пандемії - мистецтво живе й буде жити. У цьому впевнені художники і скульптори. Карантин не вбив їхню надію на розвиток індустрії. Завдяки чому арт-спільнота налаштована на позитив - дивіться далі.

Третій артфест українського сучасного жіночого мистецтва цьогоріч відбувся, попри всі перепони. У властивій для художників - філософській манері. Арт-презентація це своєрідна відповідь на питання, як маленькій людині пристосуватися до нового життя? 

Детальніше за посилання:У Києві відбувся артфест українського сучасного жіночого мистецтва

Kyiv, st. Voloska, 50/38, of. 144

  • Phone: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Photo of pictures

© UAFRA 2018. Все права защищены