Наші новини

Новини

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві  (УАФРА) у партнерстві з совместно с Інститутом Проблем Сучасного Мистецтва  оголошує відкритий конкурс на участь у П’ятому АРТФЕСТІ Жіночого Мистецтва . АРТФЕСТ Жіночого Мистецтва був започаткований у 2017 році для підтримки та промоції креативності талановитих жінок у мистецтві.

Тема П’ятого Арфеста Жіночого Мистецтва:

АЛЛЕГОРІЯ СИЛИ

У 1470 великий живописець Сандро Ботічеллі написав картину «Алегорія сили», що уособлює моральну стійкість та залізну волю. На ній зображена молода жінка в обладунках, яка випромінює крихкість і жіночність разом із твердістю духу, моральною силою та впевненим спокоєм. Пройшло більше половини тисячоліття, а цей жіночий образ залишається об'єктом захоплення та втіленням фундаментальних характеристик жіночої натури. Змінюються парадигми епох, незмірно зросла роль жінки у суспільстві, її оцінка та самооцінка. Жіночість та впевненість йдуть поряд з професіоналізмом та надійністю. За словами Маргарет Тетчер, «..якщо ви бажаєте щось зробити , попросіть жінку».

Який образ сучасної жінки в очах жінок-художниць? Яким вони бачать сучасний світ та свою роль у ньому? Чи актуальний, як і раніше, сплав крихкості та сили в жіночому характері? У чому сила сучасної жінки? У чому джерело сили та натхнення? Як загалом виглядає сучасна алегорія сили? Ми запрошуємо Вас до творчої дискусії.

Конкурс відкритий для жінок мисткинь будь якої національності старше 18 років ,  незалежно від рівня професійної освіти, стадії професійної кар’єри, місця проживання.

На конкурс приймаються роботи в усіх формах візуального мистецтва ( у т.ч. живопис, колаж, скульптура, інсталяція, діджітал арт). Кожна мисткиня може прислати фото1- 2 робіт, які найкраще представлять її творчість та розкриють тему Артфесту. Розмір фото робіт має бути не більше, ніж 1.2 Мб, формат JPG, JPEG.

До аплікації також входять  коротке біо автора  ( до 100 слів), опис робіт (назва, матеріал, розмір, концепт- до 150 слів), веб сторінка автора та сторінки в соціальних мережах, адреса електронної пошти, місце проживання. 

Аплікації та фото робіт  надсилати на адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дедлайн прийома аплікацій – 20 серпня 2023 року

Оголошення результатів відбору – 26 серпня 2023 року

Пересилка робіт до місця проведення Артфеста (за кошти апліканта)- до 10 вересня 2023 року

Артфест  відкриється у виставкому залі Інституту проблем сучасного мистецтва у вересні 2023 року. Куратор- лідерка УАФРА Ірина Акімова

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Нова картина Ірини Акімової ВІЙНА, 2022, акрил на полотні, 89х60 см, отримала приз за талант на міжнародному конкурсі Пейзаж 2022 на АртШоуІнтернешнал

Дивись на: http://Дивись на: http://artshowinternational.com/winners-2022-landscape-5artshowinternational.com/winners-2022-landscape-5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Столична культура поступово виходить із стану Новорічного анабіозу : розпочинаються довгоочікувані арт-прем”єри. Однією із найбільш резонансних подій січня 2022 року українські мистецтвознавці та арт-критики називають артпроєкт відомої української художниці Ірини Акімової «ПАМ’ЯТЬ ДУШІ/MEMORIES OF THE SOUL». Цей вернісаж відбувся у залах музейно-виставкового центру «Музей Києва» ( вул. Б. Хмельницького, 7) 13 січня.

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены