Наші новини

Перший фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women's Art Fest

Проведено Українською Асоціацією жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) у співпраці з Інститутом проблем сучасного мистецтва

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ІРИНИ АКІМОВІЙ «ПРОСТО ЛІТО!»

Нова виставка київської художниці Ірини Акімової запрошує глядача в світ яскравих кольорів і експресії, наповнений сонцем і тонкої романтикою справжнього літнього настрою. Динамізм квіткових композицій, казковий профіль тіней дерев, філософія цівок літнього дощу - все це частини натхненного авторської розповіді про чудовому пору року, наповненого сонцем, свіжістю, надіями та сподіваннями маленького чуда.

Виставка Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019 | Порядок Денний

Другий всеукраїнський фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women's Art Fest 2019 проведено Українською Асоціацією жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) у співпраці з Інститутом проблем сучасного мистецтва

АРТ-ПРОЕКТ «МОЖНА – НЕ МОЖНА»

Усе своє життя ми знаходимось в системі координат «можна-не можна», «дозволено–не дозволено». Подібна система обмежень дозволяє безлічі різних людей мирно співіснувати в суспільстві, розвивати його і розвиватися самим. У першу чергу ця «система» покликана оберігати нашу особисту безпеку, оскільки забороняє нам те, що шкідливо для інших членів суспільства. Набір етичних правил «можна-не можна» ми отримуємо від батьків ще в ранньому дитинстві разом з рекомендаціями шукати певні компроміси в рамках цих правил. Система «можна–не можна» описує складні взаємини між державою і особистістю: від ліберального «можна те, що не заборонено» до авторитарного «можна те, що дозволено (державою, громадською думкою або чимось іншим).

АРТ-ПРОЕКТ «Погляд крізь лаштунки»

У Музеї історії Києва відкрилася виставка "Погляд крізь лаштунки". В експозиції представлені роботи 23 сучасних українських та іноземних художниць, які працюють в жанрах живопису, інсталяції, перфомансу, колажу, фото- і відеоарту. "Давайте подивимося крізь лаштунки на сцену життя і в глядацький зал. Які вони - актори, з якими ми стикаємося в житті? Як глядачі сприймають театральні історії та акторів, які перевтілюються в героїв своєї ролі? Чим живе зал для глядачів, в якому кожен глядач грає свою роль? Як нам вдається одночасно грати дві ролі - глядача і актора? Які маски ми одягаємо на себе в реальному житті і навіщо? Де проходить тонка грань між грою і реальними почуттями? Як змінюються наші власні ролі в залежності від зовнішніх обставин і нашого становлення як особистості? ", - звертаються організатори проекту до відвідувачів. Вивчаючи експозицію, глядачі можуть ознайомитися з жіночим поглядом сучасних художниць на складну систему людських відносин з несподіваними трактуваннями, емоційними діалогами, тонкою іронією і щирими думками.

Третій Всеукраїнський арт-фестиваль сучасного жіночого мистецтва (Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2020) "САНСАРА"

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) та Інститут проблем сучасного мистецтва представляють третій Всеукраїнський арт-фестиваль сучасного жіночого мистецтва (Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2020) "САНСАРА"

Персональна виставка Ірини Акімової "Музика"

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляє персональну виставку Ірини Акімової "Музика"

Персональна виставка Ірини Акімової "Пори року"

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляє персональну виставку Ірини Акімової "Пори року"

IV Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2021 "OUT&ABOUT"

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) за підтримки Інституту проблем сучасного мистецтва НАН України з 29 червня по 12 липня 2021 року проводить четвертий всеукраїнський фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2021

Персональна виставка Ірини Акімової "Пам'ять душі"

Українська асоціація жіночих досліджень у мистецтві (UAFRA) представляє персональну виставку Ірини Акімової "Пам'ять душі"

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены