Наші новини

Відео

Читання: Оксана Забужко В рамках німецько-української виставки "Жінки в мистецтві"

Інсталяція «Все життя- театр» стала сценою для перфомансу, створеному на основі авторських віршів Ірини Акімової, в якому були використані фрагменти творів А. Пьяццолли .

Інсталяція «Все життя- театр» стала сценою для перфомансу, створеному на основі авторських віршів Ірини Акімової, в якому були використані фрагменти творів А. Пьяццолли .

Будильник, утро, новый день встречаю.
В окно стучится ветер со двора.
Расческа, пудра, сумка, чашка чаю.
Одета маска. Все, идти пора!
Что ждет меня : обиды или ласки?
Забвенье или славы полоса?
И я играю, и меняю маски,
одежду, грим, движенья, голоса.
Усталости нет места и в помине,
врываюсь в диалоги сгоряча…
Хотелось быть и музой и богиней,
Но в пьесе роль надежного плеча.
И я решаю жизни уравненья
спокойною и твердою рукой,
в обыденном черпаю вдохновенье,
другим дарю заботу и покой.
Во время театрального прогона
Меня не мучит мира суета.
Я обращаю страшного дракона
В ленивого домашнего кота.
Но день окончен. Вечер не нарушу.
Его согреет скрипка и гобой.
Снимаю маску. Обнажаю душу.
И снова становлюсь сама собой.


Ирина Акимова, 2020, Перформанс «Жизнь-театр»
Якимчук Мирослава
video by Сергей Меркулов

Відкриття арт-проєкту «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ»

Відкриття арт-проєкту «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ»

«Погляд крізь лаштунки» - кураторський арт-проєкт Ірини Акімової та Української асоціації жіночих досліджень у мистецтві (УАФРА), що пропонує поглянути на нАктори на сцені ведуть нас у вигадані світи, пропонуючи співпереживати сюжету п'єси. А ми, вдячні глядачі, зі щирим інтересом спостерігаємо за дійством, впізнаючи в героях своїх знайомих або себе. За стінами театру, в реальному житті, ми граємо свої ролі в родині, на роботі, в суспільстві. Творимо і вигадуємо власні історії. У щоденному театрі життя змішуються вигадка і реальність. Ми прагнемо головних ролей, але нерідко залишаємося у масовці. І шукаємо своє місце у складній п'єсі під назвою «життя».


Куратор проекту - Ірина Акімова.

Координатор – Мирослава Якимчук.

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) та Інститут проблем сучасного мистецтва представляють третій Всеукраїнський арт-фестиваль сучасного жіночого мистецтва (Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2020) САНСАРА

Артфест представляє  твори сучасних мисткинь   у  широкій різноманітності. У Артфесті  приймають участь більш 40 художниць з України, а також з Німеччини, Нідерландів та Ізраілю.  Вони пропонують глядачам живопис, інсталяції, скульптуру, анімації,  відео-арт, сповнені  емоційної візуалізації важливих проблем сучасного життя. 

Живопис — це німа поезія, стверджував Леонардо да Вінчі. У цьому проекті я хотіла показати живопис як динамічний зліпок музики, гармонійно відображає її композицію, стиль, ритм, колорит і образи.
Я малюю музику ...

Виставка "Музика" онлайн екскурсія

20 жовтня 2020 р. в Музеї історії Києва відбулося відкриття персональної виставки Ірини Акімової "Музика"
Живопис — це німа поезія, стверджував Леонардо да Вінчі. У цьому проекті я хотіла показати живопис як динамічний зліпок музики, гармонійно відображає її композицію, стиль, ритм, колорит і образи.

IV UKRAINIAN CONTEMPORARY WOMEN'S ART FEST 2021 Out&About

В Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2021 взяли участь 32 художниці з України та США. Це талановиті авторки, які працюють з простором, експозицією та глядачем та актуалізують теми глобальних питань сьогодення. Учасниці проекту: Абрамова Маріанна, Амбросієва Ольга, Адкозалова Віткорія, Акімова Ірина,Бабляк Леся, Багацька Наталія, Ворона Ірина, Ганушевич Людмила, Гончар Анжеліка, Давиденко Людмила, Дворак-Галік Олеся, Єсакова Софія, Матюшко Ольга, Мельникова Ольга, Міцкевич Надія, П’ятакова Катерина, Парамонова Мари, Подобед Жанна, Рибченко Олеся, Роднікофф Ірнина, Романчук Вікторія, Рондяк Ольга, Рутецька Діана, Стрижко Наталія, Ткачук Анастасія,Ткаченко Олеся, Федяніна Оксана, Хараман Даріна, Хміль Христина, Чепелик Оксана, Степанюк Лариса, Щербань Світлана.

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены