Наші новини

Фото-арт-проект

Фото-арт-проект "Сон в літню ніч"

В рамках персональної виставки Ірини Акімової «Просто ЛІТО» був представлений Фото-арт-проект «Сон в літню ніч» який Ірина Акімова підготувала разом з відомим українським фотографом Сергієм Тумасовим.

Фото-арт-проект СОН В ЛІТНЮ НІЧ

Ірина Акімова, Сергій Тумасов

 

Яскраві ландшафтні фотороботи Сергія Тумасова разом з оригінальними живописними фантазіями Ірини Акімової відводять в примарний світ сновидінь, в якому є місце для будь-яких несподіваних перетворень і сюжетів. Вони народжуються прямо на очах у глядача як продовження і майстерне доповнення природних пейзажних ниток. З почервонілої спеки літньої ночі з'являється ангел сну, що несе людям трансформації їх власних відчуттів, бажань і надій (АНГЕЛ ЛІТНЬОЇ НОЧІ). Комусь він ненадовго дарує світ мрії, що здійснилися. І тоді з маленького сараю посеред поля виростає замок (ЗАМОК), а простий дотик руки, як у царя Мідаса, перетворює залиті сонцем гірські хребти в злитки золота (ЗОЛОТО МІДАСА).

 

Інших ангел сну забирає в країну фентезі, де струмені водоспаду виявляються мандрівними привидами забутого озера (ПРИВИДИ ЗАБУТОГО ОЗЕРА), в містичній бухті прямо з води виходить морська фея (МОРСЬКА ФЕЯ), а в пустелі сухе дерево перетворюється у величезного динозавра, що несе загрозу і руйнування (ДИНОЗАВР).

 

Тонка грань єдності природи і людської свідомості... Вона надзвичайно тендітна і вразлива, як саме сновидіння. Чи вдасться нам зберегти магічну гармонію між навколишнім світом і людиною не уві сні, а наяву? Залежить від нас...

 

Дата

29 жовтня 2019

Категорії

Альбом

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены