Наші новини

Арт- проєкт в рамках виставки

Арт- проєкт в рамках виставки "Ukrainian Art Fest Nuova Primavera"

У старовинному музейному комплексі Palazzo Velli Expo в самому серці Рима з успіхом пройшла презентація українського арт-проекту Ukrainian Art Fest Nuova Primavera.

На виставці представлені дві роботи Ірини Акімової:

1. Anima

полотно, акрил
240 х 60 см., 2018

2. Ритми ставка

полотно, акрил

90 х 90 см., 2018

 

Організатором проекту виступив Культурний центр «АртЛайн» за підтримки МЗС і Посольства України в Італії. Куратор проекту Маріанна Абрамова поставила за мету об'єднати різні сфери творчості для створення синергії, яка продемонструвала високий рівень інтелектуального та креативного потенціалу, що характеризує сучасну Україну.

Виставка представила сучасний український живопис, арт кераміку, емалі, живопис на склі, колажі, фешн-ілюстрації, авторську ляльку, брендові хустки, дизайнерські капелюхи, вишукані ювелірні вироби, авторський парфум і Haute Couture фешн.

Більше 20-ти авторів представили свою унікальну інтерпретацію заданої теми виставки - теми весни, духовної трансформації, народження нових ідей і смислів.

Урочисте відкриття проекту стартувало з розкішного показу Haute Couture колекції «LUMINOUS SHINE OF ETERNITY» від бренду «YS» - одного з яскравих молодих українських дизайнерів Яніса Степаненко. Автентичні українські та давньоруські силуети колекції, дизайнер інтерпретував в сучасний контекст дуже органічно взаємодіяли з простором старовинного Palazzo Vell. Колекція вперше була представлена в Італії і отримала високу оцінку представників італійського модного світу.

Взагалі проект ознаменувався прем'єрами. Вперше зарубіжної аудиторії представили свій авторський аромат «SVET» відомий український парфумер і ольфактолог Богдан Зубченко та ідейна натхненниця аромату, засновниця Клініки медичної косметології ESTHEL Світлана Лисенко. Вимоглива італійська аудиторія була приємно вражена розвитком парфумерного мистецтва в Україні.

Витончене ж ювелірне мистецтво Станіслава Дрокин вже відомо в Італії. Майстер здобув перемогу в престижному міжнародному конкурсі «Artistar Jewels - 2018» в Мілані і з успіхом продовжив свій шлях до зарубіжної аудиторії, отримуючи високу оцінку в рамках виставки в Римі.

Для переважної більшості художників Ukrainian Art Fest Nuova Primavera став можливістю вперше продемонструвати своє мистецтво в Італії. А особиста присутність авторів зробила цю виставку дуже наповненою емоційно і змістовно.

Багата і різноманітна експозиція проекту вразила італійську аудиторію. Формат виставки викликав широкий інтерес. На відкритті були присутні представники дипломатичних місій, арт-критики та куратори, журналісти, представники модної індустрії та творчої еліти Італії.

Ukrainian Art Fest Nuova Primavera в серці Рима

Глибокий філософський контекст, високий професійний рівень, вміння дотримуватися традицій і говорити сучасною мовою про актуальні виклики надихнули італійських арт-критиків говорити про справжню українську весни, про український Ренесанс.

Учасники проекту:

Живопис: Маріанна Абрамова, Ірина Акімова, Інна Катющенко, Софія Кульчицька, Іван Пилипенко, Катерина Пятакова.
Керамічна скульптура: Олеся Дворак-Галік, Андрій Кириченко, Ольга Пильник, Єлизавета Портнова.
Живопис на склі: Лілія Задоянчук.
Емалі: Аліна Набока.
Колажі: Микола Солонер (Лондон), Катя Сита, Дана Якимчук.
Авторська лялька: Лідія Гринько.
Фешн-ілюстрації: скетчі від офіційного фешн-ілюстратора «Ukrainian Fashion Week-2019» Оксани Іванченко.
Бренд "DVOIRA" - авторські хустки від Віри Шелест «Київський калейдоскоп». Концепція бренду будується на історії Києва та його архітектурних пам'яток.
Бренд "COOLBABA" - створені за унікальною технологією лакшери hand -made капелюхи від Ірини Красильниковой.
Ювелірне мистецтво: переможець міжнародного конкурсу «Artistar Jewels» Станіслав Дрокин.
Аромат проекту - авторський парфум "SVET" від відомого парфумера, ольфактолога Богдана Зубченко та ідейної натхненниці аромату, засновниці Клініки медичної косметології ESTHEL Світлани Лисенко.
Fashion Haute Couture: Haute Couture колекція «LUMINOUS SHINE OF ETERNITY» від «YS» (Yanis Stepanenko).
Офіційний фото-партнер виставки: The Gate Agency

УКРАЇНСЬКИЙ АРТ-ПРОЕКТ UKRAINIAN ART FEST NUOVA PRIMAVERA

Дата

01 травня 2019

Категорії

Альбом

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены