Наші новини

Арт- проєкт у рамках виставки

Арт- проєкт у рамках виставки "GREEK ACCENT: UKRAINIAN VISION" В ГРЕЦІЇ

У Греції відкрилася виставка сучасного українського мистецтва «Грецький акцент: українське бачення», яка організована Центром культури «ArtLine» за підтримки МЗС України та Посольства України в Греції. Куратор виставки «Маріанна Абрамова.

Наша організація UAFRA (Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві) підтримує цей проект і виступає його партнером. Крім того, я рада бути в числі учасників з циклом з трьох робіт «Грецька колиска» (З грецького судини народилася живопис: від Брегеля до Твомблі; Театр і маски, Ножиці остракізму)
«Греція-колиска мистецтв і демократії. Там з'явилися ці великі інструменти духовної свободи з усіма їхніми внутрішніми силами розвитку і суперечностями. На коренях грецької класики росла і розвивалася живопис від епохи Відродження до сучасного мистецтва: від шукачів скоєних форм і ліній до тих, хто намагався повністю звільнитися від їх пут. Чари театру, ледь виникнувши, назавжди подарувало людству мир масок, за якими може сховатися не тільки актор, але і глядач. Чудо демократії народилося разом остракізмом. Йде час, але еліксир натхнення не висихає в грецькому посудині. »

 

МИСТЕЦТВО ДІАЛОГУ: УКРАЇНСЬКИЙ АРТ-ПРОЕКТ «GREEK ACCENT: UKRAINIAN VISION» В ГРЕЦІЇ

Дата

08 жовтня 2019

Категорії

Альбом

м. Київ, вул. Волоська, 50/38, оф. 144

  • Телефон: +38 063 671 64 25
  • Email: uafraw@gmail.com

Фото картин

© UAFRA 2018. Все права защищены